Srovnávejte tablety na erekci bez předpisu

Když se objeví problémy erekce, může to výrazně narušit nejenom sexuální život obou partnerů, ale i celý vzájemný vztah. Proto je třeba tento problém řešit. Ne každý muž chce přijít do ordinace lékaře a začít mu vyprávět o těchto choulostivých problémech. Naštěstí to není nutné, jelikož existují doplňky stravy, které jsou volně dostupné a jsou k objednání bez předpisu.

Na trhu existuje celá řada různých doplňků stravy pro podporu erekce a vybrat ten pravý nemusí být snadné. Zvláště, když chce muž poruchy erekce vyřešit co nejrychleji. Proto jsme pro vás zmapovali trh a přinášíme vám přehled aktuálně nejpopulárnějších volně dostupných doplňků stravy, včetně jejich charakteristiky.

  • Proerecta
  • Nejlevnější za kus
Načíst další produkty

Proerecta

Uplaťněte slevový kupón na 11% slevu: sleva11

Problémy s erekcí jsou dnes hodně diskutované téma, přitom současně platí, že se muži s nimi často bojí svěřit a nechávají si podobně ožehavou informaci spíš pro sebe. Samozřejmě, takové věci se nesdělují snadno, ale o to více je třeba je řešit. Partnerský život má své důležité podmínky a předpoklady, spokojenost v ložnici sem pochopitelně také patří. Čím dříve začneme téma otevírat, tím spíše se dostaneme k závěru. Pomoci může cvičení, ale i ubrat tuky z jídelníčku. Ke slovu mohou přijít i doplňky stravy. Představme si jeden z nich, tobolky Proerecta, které obsahují bylinné extrakty.

Pro všechny plnoleté muže

Osmnáct let věku a více, horní hranice v podstatě neexistuje. Přesně to říká Proerecta, doplněk stravy, o věkovém rozmezí, které je zde obecně doporučované. A složení? To je ryze na přírodní bázi, bez chemie, a tedy snadno akceptovatelné pro tělo. Extrakt z rozchodnice růžové, řeřichy peruánské, zvané také jednoduše maca, ale také výtažky z hroznových semínek a ženšenu. Přidává se i guarana, extrakt jihoamerické rostliny, který znali tamní indiáni ještě dlouho před příchodem španělských dobyvatelů. Složení je tedy jasné a každý uživatel si jej může prostudovat dopředu. Základní balení má dvanáct tobolek, k mání je i Proerecta Long, kde je tobolek pětkrát více, tedy 60. Nechybí ani nápoj nazvaný Proerecta shot, kde je 60 ml výtažků bylinných extraktů.

Doporučeno užívat před sexem

Proerecta jejich výrobce doporučuje užívat asi hodinu před pohlavním stykem, shot pak asi půl hodiny předem. Jde o doplněk stravy české výroby s jasně deklarovaným složením, jenž ale není na bázi léčiv předepsaných lékařem. S dlouhodobými a komplikovanými problémy zamiřte proto rovnou do ordinací a nebojte se se svým problémem svěřit. Nedostatečná erekce není problém, který by měl být trvalý a neměnný a často může mít základy i v psychice.

Jak jste byli spokojení s firmou Proerecta?