Srovnávejte tablety na erekci bez předpisu

Když se objeví problémy erekce, může to výrazně narušit nejenom sexuální život obou partnerů, ale i celý vzájemný vztah. Proto je třeba tento problém řešit. Ne každý muž chce přijít do ordinace lékaře a začít mu vyprávět o těchto choulostivých problémech. Naštěstí to není nutné, jelikož existují doplňky stravy, které jsou volně dostupné a jsou k objednání bez předpisu.

Na trhu existuje celá řada různých doplňků stravy pro podporu erekce a vybrat ten pravý nemusí být snadné. Zvláště, když chce muž poruchy erekce vyřešit co nejrychleji. Proto jsme pro vás zmapovali trh a přinášíme vám přehled aktuálně nejpopulárnějších volně dostupných doplňků stravy, včetně jejich charakteristiky.

  • eJoy
  • Nejlevnější za kus
Načíst další produkty

Ejoy

Životní stres, nedostatek pohybu, ale třeba i přechodná krize v zaměstnání či ve vztahu. To vše se může podepsat na potížích s dosažením erekce, které trápí tisíce mužů, často bez ohledu na věkovou skupinu. Uspěchaná doba si žádá svou daň, podobné problémy se totiž nevyhýbají ani mladším ročníkům. Jak tedy dosáhnout toho, aby byli v ložnici spokojeni oba? Omezit stresové situace, méně spěchat, více odpočívat. A požádat o pomoc přírodu, protože ta může v mnoha případech dobře poradit.

Přírodní složení je dnes velké plus

Co všechno tedy najdeme právě v Ejoy? Kromě vitamínů C nebo D, které platí za klasické antioxidanty, je to výtažek z kotvičníku zemního. Původem asijská rostlina, respektive výtažek z ní, je často součástí doplňků stravy pro sportovce. Tribulus terrestris, jak zní latinské jméno kotvičníku, roste prakticky po celém světě, je totiž poměrně nenáročný. V Ejoy je také výtažek z peruánské rostliny Maca nebo extrakt z chilli, jenž může pomoci ke zlepšení prokrvení. Další složkou je výtažek ze Saw Palmetto, což je rostlina pocházející ze Severní Ameriky. Přírodní složení tedy jistě není na překážku, naopak, trendem moderní doby je přeci omezit chemii a dát šanci právě přírodě, bez umělých náhražek se nám zkrátka žije lépe.

Bez lékařského předpisu nebo razítek

Je to doplněk stravy ve formě malých kapslí, který si můžete nechat diskrétně zabalit a poslat. Žádné návštěvy ordinací, do kterých se stydíte přijít svěřit se svým problémem. Ejoy je doplňkem, který ještě není na trhu příliš dlouho, jeho název ale zná stále více lidí. Může pomoci ke zkvalitnění erekce a prodloužení celkové doby pohlavního styku. Nepotřebujete tedy mj. předpis, lékařské doporučení ani nic podobného. A na zásilce se neobjeví žádná loga nebo obrázky, což je pro mnohé zájemce o podobné produkty také důležité.

Jak jste byli spokojení s firmou eJoy?