Trápí vás brzké vyvrcholení během milování? Odpověď se jmenuje eJoy® Long

www.ejoytablety.cz

Vedle nejčastějšího problému s nedostatečnou „tvrdostí mužnosti“ se zapomíná na potíže s příliš rychlým vyvrcholením, které trápí nejen muže, ale i jejich partnerky.

Průměrný sex by měl trvat 7 minut, alespoň taková je odpověď většiny lidí na otázku, jak dlouhý by měl být časový interval od začátku milování až po orgasmus. Do té doby se samozřejmě nepočítá předehra. Co však dělat, když vaše milování netrvá ani 7, ani 5 nebo dokonce možná ani 2 minuty? 

(Ne)řešte čas, dokud máte ještě čas

Příčin časné ejakulace může být několik. Nejčastěji je za tím nedostatek sexu, ale také stres, nervozita a podobně. Druhou kategorií faktorů, které ejakulaci ovlivňují, jsou fyziologické, například krátká uzdička nebo zánět žaludu.

Zanedbávání tohoto problému v začátcích, dokud se ještě neprojevuje naplno, může vést později až do momentu, kdy nebude řešení brzkého vyvrcholení možné uspokojivým způsobem. Proto se není třeba tématu předčasné ejakulace vyhýbat.

Platí to o to víc, vezmeme-li v úvahu, že díky vědeckému pokroku máte možné řešení doslova na dosah ruky. Teprve nedávno totiž přišel na náš trh nový přípravek eJoy® Long, který má podobu tablet určených k orálnímu užívání. Jednoduché dávkování však není jediná výhoda produktu.

Přirozené složení a působení

eJoy® Long je skvělým příkladem, že lze spojit tradiční přístup a moderní vědecký pokrok. Staletími ověřené látky, které pomáhaly na sexuální zdraví již v minulosti a nové formy s maximálním využitím účinků těchto látek.

Přesně touto cestou jde eJoy® Long, který obsahuje rostlinné extrakty v kombinaci s aminokyselinami a vitamíny. Nejdůležitější složkou je extrakt z byliny zvané Panax ginseng neboli asijský ženšen.

Tato rostlina pomáhá ke zklidnění a uvolnění nervové soustavy, takže působí proti časté příčině brzkého vyvrcholení - proti stresu a nervozitě. V kombinaci například s Tribulus Terrestris, Macou a aminokyselinami L-Arginin a L-Citrulin dochází také k prodloužení doby ztopoření, čili k prodloužení sexu.

Dvě pilulky před sexem a jste v pohodě

To, co si muži na eJoy® Long pochvalují nejvíc, je způsob jeho užívání. Jedna dávka se skládá ze dvou tablet, které stačí spolknout a zapít vodou zhruba půl hodinku před sexem. Za den můžete užít maximálně 2 takové dávky.

Podobně jako u standardní verze tablet eJoy®, i zde jsou nejlepší výsledky dosažené při dlouhodobějším a pravidelném užívání. K tomu je přípravek svým složením také stavěný a pro optimální efekt byste měli eJoy® Long užívat 3 či 4 měsíce.

Vzhledem k tomu, že ve složení nenajdete žádné chemikálie, uměle vyráběné látky, škodlivé stabilizátory nebo nekvalitní náhražky, ani při takto dlouhém užívání nehrozí žádné vážnější nežádoucí účinky.

Nebojte se eJoy® Long zkusit, máte to s garancí

Dalším velkou výhodou eJoy® Long je, že si jej umíte bez problémů koupit iz domu. Nepotřebujete totiž žádný recept a nemusíte ani navštívit lékaře a absolvovat choulostivé vyšetření. Vyberete si balení, které vám vyhovuje nejvíc a objednáte si jej.

Vše probíhá přes oficiální eshop www.ejoytablety.cz, takže máte jistotu, že přípravek koupíte za nejlepší možnou cenu přímo od oficiálního distributora a zároveň je zde záruka originality.

Je zde ale ještě jedna garance. Přestože je značka eJoy® na našem trhu již řadu let, výrobce nabízí iv případě tablet eJoy® Long záruku vrácení peněz v případě, kdy byste nebyli spokojeni s účinky. Dáme však krk na to, že takovou záruku nebudete muset využít a eJoy® Long vám s vaším příliš brzkým vyvrcholením účinně pomůže! Momentálně lze objednat is doručením zdarma přes Zásilkovnu.

PR sdělení společnosti Pharmatico CE s. r. o., eJoy® Long je doplněk stravy