Srovnávejte tablety na erekci bez předpisu

Když se objeví problémy erekce, může to výrazně narušit nejenom sexuální život obou partnerů, ale i celý vzájemný vztah. Proto je třeba tento problém řešit. Ne každý muž chce přijít do ordinace lékaře a začít mu vyprávět o těchto choulostivých problémech. Naštěstí to není nutné, jelikož existují doplňky stravy, které jsou volně dostupné a jsou k objednání bez předpisu.

Na trhu existuje celá řada různých doplňků stravy pro podporu erekce a vybrat ten pravý nemusí být snadné. Zvláště, když chce muž poruchy erekce vyřešit co nejrychleji. Proto jsme pro vás zmapovali trh a přinášíme vám přehled aktuálně nejpopulárnějších volně dostupných doplňků stravy, včetně jejich charakteristiky.

  • Zerex
  • Cena do 500 Kč
Načíst další produkty

Zerex

Obecně vzato, problémy s erekcí mohou mít celou řadu příčin, v krajním případě je nutný i zásah odborníka. Potkávají stále mladší ročníky, stresující a příliš rychlá doba si vybírá svou daň i v této nepříjemné formě. Pomoci může úprava jídelníčku, více volna, které si můžete lépe vychutnat, ale také pravidelné sportování a pobyt na čerstvém vzduchu. V neposlední řadě jsou zde i různé doplňky stravy, které mohou být také prospěšné. Nelze je však považovat za léky, které dostanete na předpis v lékařských ordinacích.

Kapsle, které se jednoduše zapijí

Jedním z takových doplňků stravy je Zerex, značka, která je známá velmi pestrou paletou různých produktů. Balení po 12, 36 nebo i 120 kapslích, různé varianty, samozřejmostí je BIO složení, co opravdu ladí s přírodou. Zerex je kombinací bylinek, jako je kotvičník zemní nebo maca peruánská, ale obsahuje také řadu klíčových aminokyselin pro fungování našeho těla. Zapíjí se jednoduše vodou, užívat je tedy můžete i na cestách, nemusíte si rozmíchávat prášek do vody a tak podobně. Užívání je tedy velmi snadné a rychlé. Nejvyšší denní dávka činí tři kapsle, které je obecně doporučeno užívat asi hodinu před tím, než dojde v ložnici k akci.

Extrakt z listů jinanu dvoulaločného

Jinan dvoulaločný alias Ginkgo biloba, kdo by jej v dnešní době ještě neznal, že? Doplněk stravy jako je Zerex totiž obsahuje nejen výtažky z kotvičníku a macy, ale také z listů jinanu, v neposlední řadě také L-arginin nebo L-citrulin. Plnivem je inulin, tedy přírodní vláknina. Složení bez chemie, kapsle, která se dobře vstřebává, to je jistě výhodou Zerexu. Jde o rodinu doplňků stravy původem ze Slovenska, která se nabízí i v ČR, Maďarsku nebo Polsku. Zásilka bude diskrétně zabalená a doručovatel nebude mít žádnou indicii vedoucí k tomu, aby se začal potutelně usmívat. U podobných balíčků je diskrétnost nutností!

Jak jste byli spokojení s firmou Zerex?