Srovnávejte tablety na erekci bez předpisu

Když se objeví problémy erekce, může to výrazně narušit nejenom sexuální život obou partnerů, ale i celý vzájemný vztah. Proto je třeba tento problém řešit. Ne každý muž chce přijít do ordinace lékaře a začít mu vyprávět o těchto choulostivých problémech. Naštěstí to není nutné, jelikož existují doplňky stravy, které jsou volně dostupné a jsou k objednání bez předpisu.

Na trhu existuje celá řada různých doplňků stravy pro podporu erekce a vybrat ten pravý nemusí být snadné. Zvláště, když chce muž poruchy erekce vyřešit co nejrychleji. Proto jsme pro vás zmapovali trh a přinášíme vám přehled aktuálně nejpopulárnějších volně dostupných doplňků stravy, včetně jejich charakteristiky.

  • Vimax
  • Nejdražší
  • Cena od 1000 do 2500 Kč
Načíst další produkty

Vimax

Postelové problémy umí hodně znepříjemnit život a čas od času se asi nevyhnou snad vůbec nikomu. Komplikovanější případy musí převzat odborník, a i když nejde o téma, o němž bychom mluvili rádi, platí, že čím dříve se odhodláme k návštěvě, tím také v konečném výsledku lépe pro nás. Potíže z kategorie krátkodobých může pomoci odbourat změna životního stylu a přidat se mohou i doplňky stravy. Neberme je však pochopitelně na stejnou váhu jako léčiva předepsaná ošetřujícím lékařem.

Ginkgo biloba je dnes hodně známá

Jinan dvoulaločný alias ginkgo biloba, snad se ani nenajde člověk, který by o něm v 21. století ještě někdy neslyšel, že? Výtažek z biloby je skutečným fenoménem moderní doby, mluví se o něm velmi často. Základní složkou je také pro doplněk stravy jako je právě Vimax. Co dalšího ukrývají tyto malé kapsle? Je to například ženšen, kajenský pepř nebo také saw palmetto (neboli serenoa plazivá), oves setý nebo hloh obecný. Jinými slovy, pouze a jedině přírodní extrakty bez chemických látek. Vimax je bez lepku, cukru a konzervantů, neobsahuje umělá barviva nebo příchuti. Je tedy vhodný i pro bezlepkovou dietu nebo pro osoby s laktózovou intolerancí.

Třicet kapslí v jednom balení

Původní kanadská receptura, praktické balení po třiceti kapslích, které při dávkování vydrží přibližně jeden měsíc. Přesně tak, obecně se doporučuje užívat jednu kapsli denně ve stanovenou dobu. Užívání Vimaxu je tedy poměrně snadné, stačí jej zapít sklenicí vody. Jedna tableta jednou denně, nejlépe asi půl hodiny po jídle, přesně jak doporučuje výrobce. Vimax je na trhu více než patnáct let, nabízí přírodní produkt a je určen výhradně plnoletým uživatelům. Bublinková obálka, kde je pouze adresa, tedy jinak řečeno – diskrétní balení – je jistě také velkou výhodou u podobných doplňků stravy.

Jak jste byli spokojení s firmou Vimax?