Srovnávejte tablety na erekci bez předpisu

Když se objeví problémy erekce, může to výrazně narušit nejenom sexuální život obou partnerů, ale i celý vzájemný vztah. Proto je třeba tento problém řešit. Ne každý muž chce přijít do ordinace lékaře a začít mu vyprávět o těchto choulostivých problémech. Naštěstí to není nutné, jelikož existují doplňky stravy, které jsou volně dostupné a jsou k objednání bez předpisu.

Na trhu existuje celá řada různých doplňků stravy pro podporu erekce a vybrat ten pravý nemusí být snadné. Zvláště, když chce muž poruchy erekce vyřešit co nejrychleji. Proto jsme pro vás zmapovali trh a přinášíme vám přehled aktuálně nejpopulárnějších volně dostupných doplňků stravy, včetně jejich charakteristiky.

  • Erexan
  • Cena od 1000 do 2500 Kč
Načíst další produkty

Erexan

V posledních letech je tento problém hodně aktuální, stále uspěchanější doba si žádá svou daň a bohužel, nezdá se, že by se něco mělo ve společnosti změnit. Potíže s dosažením uspokojivé erekce tak už nemají jen padesátiletí muži, ale i výrazně mladší ročníky. Jde o krátkodobý problém nebo naopak o něco, co už trvá celé dlouhé měsíce nebo i roky? S lékařskou pomocí lze řešit mnoho věcí. Ne vždy je ale nutné jít do ordinace, jedno selhání v posteli je zatím spíše varováním, upozorněním, že by bylo vhodné v životě něco změnit. Prospět mohou i různé doplňky stravy, jedním z takových je například Erexan.

K dispozici je několik různých variant

Tento doplněk stravy nabízí více možností – konkrétně jsou hned tři, Erexan Standard, Erexan Kontrol a také Erexan Stabil. V čem se liší? Balení Standard nabízí patnáct tobolek, obsahuje výtažek například z kotvičníku zemního, řeřichy peruánské, nechybí ani důležité aminokyseliny jako například L-arginin nebo L-lysin. Malá tobolka se obejde bez chemie, čistě přírodní složení je tělem dobře akceptováno. Erexan Kontrol přinese balení s třicítkou tobolek, doporučuje se užívat asi hodinu před plánovaným stykem. Obsah? Ženšen, kotvičník, L-Arginin nebo Teobromin. Tento produkt může napomoci oddálit vyvrcholení, tedy vlastně jinými slovy, prodloužit celkovou dobu styku.

Erexan Stabil je určen také seniorům

Třetí z rodiny doplňků stravy Erexan nese přízvisko Stabil, v balení je devadesát tobolek a produkt je vhodný též pro zájemce z řad seniorů. Kotvičník, schizandra, ženšen, ale například i vitamíny skupiny B nebo zinek. Obecně doporučované dávkování je dvě tobolky denně. Bez barviv nebo živočišných složek, tedy vhodné pro vegetariány, takové jsou doplňky stravy Erexan. Nejde o léčivo, které by podléhalo lékařskému předpisu, můžete je proto objednat bez razítek a formulářů. Výhodou je též diskrétní zaslání objednávky.

Jak jste byli spokojení s firmou Erexan?