Srovnávejte tablety na erekci bez předpisu

Když se objeví problémy erekce, může to výrazně narušit nejenom sexuální život obou partnerů, ale i celý vzájemný vztah. Proto je třeba tento problém řešit. Ne každý muž chce přijít do ordinace lékaře a začít mu vyprávět o těchto choulostivých problémech. Naštěstí to není nutné, jelikož existují doplňky stravy, které jsou volně dostupné a jsou k objednání bez předpisu.

Na trhu existuje celá řada různých doplňků stravy pro podporu erekce a vybrat ten pravý nemusí být snadné. Zvláště, když chce muž poruchy erekce vyřešit co nejrychleji. Proto jsme pro vás zmapovali trh a přinášíme vám přehled aktuálně nejpopulárnějších volně dostupných doplňků stravy, včetně jejich charakteristiky.

  • E-reX24
  • Nejdražší za kus
Načíst další produkty

Erex24

Erektilní dysfunkce je ožehavé téma, o kterém pánové neradi mluví. Bohužel, postihuje všechny generace a na dobré náladě rozhodně nikomu nepřidá. V některých případech je nutná odborná pomoc, jindy může být ku prospěchu věci úprava životosprávy, zvolnění tempa, menší porce stresu, pokud to jen trochu životní styl dovolí. Případně také doplňky stravy ve formě kapslí či tablet, jako je právě Erex24. Ten je nabízen na našem trhu i ve formě tzv. intimního gelu. S jakým složením se zde vlastně setkáme?

Yerba Maté nebo Muira Puama

Erex 24 je produktem, jenž je úzce propojený s Jižní Amerikou. Yerba Maté je rostlinou oblíbenou už indiánskými kulturami. Povzbuzení, energie, vitalita, právě proto jej indiáni užívali. Výtažek z cesmíny paraguayské, ale také Muira Puama, rostliny, která roste hlavně v brazilské části Amazonie, to je základ pro složení Erexu 24. V neposlední řadě zde najdeme i zinek, jenž je důležitým minerálem pro naše tělo. Barvivem je u tohoto doplňku stravy extrakt Spiruliny. Sečteno a podtrženo, složení je v tomto směru vlastně zcela přírodní. Doporučené dávkování rovná se jedna tableta denně, kterou jednoduše zapijete tekutinou, nejlépe čistou vodou. Nejvyšší denní dávka činí dvě tablety.

Erex 24 je doplňkem stravy

Nejde o zázračnou pilulku, se kterou potíže s erekcí okamžitě zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Erex 24 však může přispět k řešení při krátkodobých problémech podobného typu, jde o doplněk stravy, a nikoliv léčivo předepsané odborníkem, na to nezapomínejme. Výhodou nicméně je stoprocentně přírodní složení. Erex 24 je spojen s belgickou firmou Biolab, nabídne nejen modré tabletky, ale také intimní gel, jenž obsahuje například výtažek z kotvičníku nebo ginkgo biloby. Dominantní složkou je zde kokos, který dobře ladí s lidskou pokožkou, nehrozí tedy podráždění či alergická reakce.

Jak jste byli spokojení s firmou E-reX24?